Denizkent Balık Restoran Hakkında

Restoranımız Mavişehir’in abartısız en güzel manzarasına sahiptir. Kışlık ve yazlık olarak, iç ve dış iki ayrı servis mekanı olan restoranımızda iç mekan 300, dış mekan ise 500 kişi kapasitelidir. Ayrıca, 100 kişilik iskelebölümümüzde de misafirlerimizi ağırlamaktayız.

 

Mavişehir’de denizle iç içe olan işletmemizde her türlü balığı bulabilir, eşsiz tazelikte deniz ürünlerinin ve Ege'nin sağlıklı, lezzetli otlarının tadına varabilirsiniz. Tesisimizde beğeneceğinizi umduğumuz bir şarap mahzenimiz de bulunmaktadır. 

 

Denizkent Balık Restoran, balıkların en tazesini ve en bol çeşidini bulabileceğiniz, lezzetli ara sıcakları ve mezeleriyle güzel bir akşam yemeği yiyebileceğiniz nezih bir restorandır. İş yemekleri, özel toplantılar için ayrı menü uygulamaları da yapılmaktadır.

 

Restoranımızın bitişiğinde yer alan kafemiz, Mavişehir'in yaşam kaynağı haline gelmiştir. Denizkent Kafe'de aperatif yiyeceklerin en lezzetlilerini bulabilir, hafta içi 09:00 - 12:00, hafta sonları ise 09:00 - 14:00 arası açık büfe kahvaltı yapmanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca, Denizkent Kafe'de kutladığımız doğum günleri bambaşka olur! Bizden söylemesi...

 

Denizkent Balık Restoran ve Denizkent Kafe'de ücretsiz otoparkımız ve çocuklarımızın da güzel vakit geçirmesi için iki ayrı oyun parkı ile siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmetler sunmaya devam ediyoruz.


Paylaş

Denizkent Balık Restoran Detaylar

  • Yönetici: Uğur KARSLI / Çetin YETİŞ
  • İletişim: 0 232 324 10 20 / 0 531 772 85 86 / 0506 167 11 85