Gondol Kafe-Restoran Hakkında

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet veren Karşıyaka Belediyesi, ilçemizin pek çok yerinde sosyal tesisler açarak İzmirlilere keyifli zaman geçirme alternatifleri sunmaktadır. Bu alternatiflerden birisi, Atakent mahallesinde Ahmet Taner Kışlalı Rekreasyon alanı içerisinde yer alan Gondol Kafe & Restoran'dır.

Tesisimiz, yaz aylarında gondol keyfi yapabileceğiniz yapay bir göletin ortasında ada şeklinde konumlanmaktadır. Göletin ortasında renkli ışıklar saçarak müzik ritmine göre hareket eden fıskiyelerimiz görsel bir şov yaşatmaktadır.

Dört mevsim hizmet veren tesisimiz, yazın gölet kenarında bulunan masaları ile keyifli bir oturma alanına sahiptir. Bahçe kısmında bulunan masalarımız, sizler otururken çocuklarınızın güvenle görüş alanınızda oyun oynayabileceği genişliktedir. Kışın ise 150 kişi kapasiteli kapalı alana sahip Gondol Kafe & Restoran, terasın hemen yakınında bulunan küçük çocuk parkı ile güvenli bir oyun alanı alternatifi de yaratmaktadır.

Gondol Kafe & Restoran misafirlerine oldukça zengin bir menü sunmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu kilo ile kahvaltı ile sabah saatlerinde sakin bir ortamda sevdiklerinizle kahvaltı keyfi yapabileceğiniz tesisimizde, dilerseniz aperatif çeşitleri, makarnalar, pizzalar, ızgara çeşitleri, salatalar ve mezeler ile damaklarınızı şenlendirmeye devam edebilirsiniz.

Çalışma Saatleri:

Hafta içi / Hafta Sonu;

Açılış - Kapanış Saatleri: 08.00 - 24.00

Adres : Atakent Mahallesi / 2035 / No: 36 / Karşıyaka / İzmir


Paylaş

Gondol Kafe-Restoran Detaylar

  • Yönetici: İlker GÜLAÇTI
  • İletişim: 0 232 330 46 46 / 0 530 330 29 19