Kent Koop Gıda Market - Girne Hakkında

İşletme Hakkında

 

Kent A.Ş. Karşıyaka Belediyesi'ne ait bir kuruluştur. Restoranlarımız, kafeteryalarımız, çay bahçelerimiz, düğün salonlarımız, büfelerimiz, banket organizasyonları ve şimdi de Market'lerimizle Karşıyaka halkına ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

 

Tüm tesislerimizde piyasanın en kaliteli gıdaları, ustalarımızın mahir ellerinden sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlarla masanıza ve sofralarınıza ulaşıyor.

 

Et işleme tesisimiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan ruhsatlıdır ve periyodik olarak denetlenmektedir. Piyasanın en kaliteli etleri tedarik edilip, Veteriner Hekimimiz nezaretinde hijyenik koşullarda işleniyor. Hazırlanan köfteler, sucuklar ve kavurmalar vakumlaranarak soğuk dolaplarımızda bekletilip olgunlaştırılıyor. Buradan restoranlarımıza, marketlerimize soğuk zincirde ulaştırılıyor. Rakipsiz, kaliteli fiyatlarla sizlere sunuluyor.

 

Merkez Mutfak tesislerimizde ustalarımız; ruhsatlı ve denetim altında, Gıda Mühendisimizin nezaretinde en kaliteli hammaddelerden ve hijyenik koşullarda mezeler, börekler, tatlılar, pastalar ve unlu mamüller üretiyorlar. Bu ürünler, sıcak veya soğuk zincirde marketlerimize, retoran ve kafeteryalarımıza ulaşıyor. Rakipsiz kalite ve fiyatlarla sizlere sunuluyor.

 

Marketlerimizde Türkiye'nin her yöresinden kooperatifler ve üretici birliklerden gıda ürünleri tedarik ederek sizlere sunuyoruz. Üretimlerimizde biz de bu ürünleri kullanıyoruz. Böylece hem Karşıyaka'mıza kaliteli ürünler sunuyor hem de kooperatif gibi kollektif oarganizasyonlara destek sağlıyoruz.

 

Çalışma saatleri: Haftanın her günü 08:30 - 21:00 arası

 

En uygun, En hesaplı, En doğal alışveriş için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.


Paylaş

Kent Koop Gıda Market - Girne Detaylar

  • Yönetici: Özlem İKİZLER
  • İletişim: 0 232 368 88 94 / 0 530 500 76 88