Denizkent Balık Restoran

İşletme Hakkında


Restoranımız Mavişehir’in en güzel manzarasına sahip, sahil kenarındadır. Kışlık ve yazlık olarak iç ve dış iki ayrı servis mekanı olan restoran da iç mekanda 300, dış mekanda 500 ve 100 kişilik iskele bölümü ile misafirleri ağırlıyoruz.

 

Mavişehir’de denizle içiçe olan işletmemizde hertürlü balığı bulabilir eşsiz tazelikte deniz ürünlerinin ve egenin sağlıklı, lezzetli otlarının tadına varabilirsiniz. Tesisimizde beğeneceğinizi umduğumuz bir şarap mahzenimizde bulunmaktadır. 

 

Denizkent Balık Restoran balıkların en tazesini ve en bol çeşidini bulabileceğiniz, lezzetli ara sıcakları ve mezeleriyle güzel bir akşam yemeği yiyebileceğiniz nezih bir restorandır. İş yemekleri, özel toplantılar için ayrı menü uygulamaları yapılmaktadır.

 

Denizkent Balık Restoran çocuklarınızında güzel vakit geçirmesi için iki ayrı oyun parkı ile hizmet verebilmektedir.

 

Yaz döneminde kafe bölümü ile de servis verebilen restoranımız Mavişehir'in yaşam kaynağı haline gelmiştir. Denizkent Kafe de çocuklar için doğum günleri ve iskelesinde özel günleriniz içinde yemek organizasyonları yapılmaktadır.

 

Denizkent Kafe'de aperatif yiyeceklerin en lezzetlilerini bulabilirsiniz. Restoran ve Kafemiz de ücretsiz otoparkımız ile siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmetler sunmaya devam ediyoruz.Sayfa Görüntülenme :51598
Rezervasyon : 0 232 324 10 20 / 0 552 336 86 98
Yönetici : Uğur KARSLI

Adres : Mavişehir / 2043 / No: 9 / Karşıyaka / İzmir