Gondol Kafe-Restoran

İşletme Hakkında


Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet veren Karşıyaka Belediyesi, ilçemizin pek çok yerinde sosyal tesisler açarak İzmirlilere keyifli zaman geçirme alternatifleri sunmaktadır. Bu alternatiflerden birisi de Atakent Ahmet Taner Kışlalı Rekreasyon alanı içerisinde yer alan Gondol Kafe & Restoran'dır.

Tesisimiz caretta ve gondol keyfi yapabileceğiniz yapay bir havuzun ortasında ada şeklinde konumlanmaktadır. Havuzumuzun ortasında renkli ışıklar saçarak müzik ritmine göre hareket eden fıskiyelerimiz görsel bir şov sunmaktadır.

Dört mevsim hizmet veren tesisimiz; yazın havuz kenarında bulunan masaları ile keyifli bir oturma alanına sahiptir. Bahçe kısmında bulunan masalarımız, sizler otururken çocuklarınızın güvenle görüş alanınızda oyun oynayabileceği genişliktedir.

Kış sezonunda ise 18:00'e kadar Kafe olarak hizmet veren tesisimiz, 18:00'den sonra Balık Restoran olarak çalışmaya devam etmektedir. Terasın hemen yakınında bulunan küçük çocuk parkımız, sizler keyifle yemek yerken çocuklarınız için güvenli bir oyun alanı yaratmaktadır.

150 kişi kapasiteli kapalı alana sahip Gondol Kafe & Restoran misafirlerine oldukça zengin bir menü sunmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu kilo ile kahvaltı ile sabah saatlerinde sakin bir ortamda sevdiklernizle kahvaltı keyfi yapabileceğiniz tesisimizde, dilerseniz aperatif çeşitleri, makarnalar, pizzalar, ızgara çeşitleri, deniz mahsulleri, salatalar ve mezeler ile damaklarınızı şenlendirmeye devam edebilirsiniz.



Sayfa Görüntülenme :42048
Rezervasyon : 0 232 330 46 46 / 0 530 330 29 19 / 0 534 225 75 47
Yönetici : İlker GÜLAÇTI (Kafe) İsmet CANPOLAT (Restoran)

Adres : Atakent Mahallesi / 2035 / No: 36 / Karşıyaka / İzmir