Kent A.Ş. Ailesi olarak Yaşlılar Günü Ziyaretimiz


01-10-2018/     Bugün Yaşlılar Günü'nün anlam ve önemini daha iyi kavramak için, yaşlılarımızın yalnız olmadıklarını ve bizlerin her zaman onların yanında olduğumuzu göstermek için, Kent A.Ş. Ailesi olarak Zübeyde Hanım Huzurevi'nde, saygıdeğer yaşlılarımıza kahvaltıda eşlik ettik.


     Huzurevinin yönetimi tarafından düzenlenen etkinliğe katılmak, yaşlılarımızın bizlere ne kadar çok ihtiyaç duyduklarını, ziyaretimizden ne kadar mutlu olduklarını bir kez daha görmemizi ve hatırlamamızı sağladı. Onların yüzlerindeki mutluluk, gülümseme ve gözlerinin parlaması, bizleri de aynı şekilde mutlu etti. Bizlere bir gün değil her gün ihtiyaçları olan büyüklerimize, kendi tesislerimizde ürettiğimiz, fırından yeni çıkmış sımsıcak poğaçalarımızdan sunduk.


     İl ve İlçe yönetimlerinden birçok önemli konuğun da bulunduğu bu etkinlikte bulunmak bizleri çok mutlu etti ve duygulandırdı. Yaşlılarımızla keyifli ve güzel vakit geçirdiğimiz bu etkinlikte tekrardan şunu hatırlatmak isteriz ki; Yalnız değilsiniz, biz sizler için her zaman buradayız. Dünya Yaşlılar Gününüz kutlu olsun!

 


(Fotoğrafları tam boyutunda görmek için farenizin sağ tuşuyla üstlerine tıklayıp "resmi yeni sekmede aç" seçeneğine basınız.)