Kent Koop Gıda Market

İşletme Hakkında


   Kent  A.Ş. Karşıyaka Belediyesi'ne ait bir kuruluştur.Restoranlarımız, kafeteryalarımız, çay bahçelerimiz, düğün salonlarımız, büfelerimiz, banket organizasyonları ve şimdi de Market'lerimizle Karşıyaka halkına ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

  Tüm tesislerimizde piyasanın en kaliteli gıdaları, ustalarımızın mahir ellerinden sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlarla masanıza ve sofralarınıza ulaşıyor.

  Et işleme tesisimiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan ruhsatlı.Periyodik olarak denetleniyor.Piyasanın en kaliteli etleri tedarik edilip, Veteriner Hekimimiz nezaretinde en hijyen koşullarda işleniyor.Köfteler, sucuklar ve kavurmalar oluyor.Etler vakumlaranarak soğuk dolaplarımızda bekletilip olgunlaştırılıyor.Buradan restoranlarımıza, marketlerimize soğuk zincirde ulaştırılıyor.Rakipsiz, kaliteli fiyatlarla sizlere sunuluyor.

   Merkez Mutfak tesislerimizde ruhsatlı ve denetim altında, Gıda Mühendisimizin nezaretinde en kaliteli hammaddelerden ustalarımızın en hijyen koşullarda mezeler, börekler, tatlılar, pastalar ve unlu mamüller üretiyorlar.Bu ürünler, sıcak veya soğuk zincirde marketlerimize, retoran ve kafeteryalarımıza ulaşıyor.Rakipsiz kalite ve fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Marketlerimizde Türkiye'nin her yöresinden kooperatifler ve üretici birliklerden gıda ürünleri tedarik ederek sizlere sunuyoruz.Üretimlerimizde biz de bu ürünleri kullanıyoruz.Böylece hem Karşıyaka'mıza kaliteli ürünler sunuyor hem de kooperatif gibi kollektif oarganizasyonlara destek sağlıyoruz.

En uygun,En hesaplı, En doğal alışveriş için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Kent Koop Gıda Market Mavişehir 

Adres: Mavişehir/ Caher Dudayev Bulvarı No:33 Karşıyaka/ İzmir

Yönetici: Özgür Kayalı 

Tel         : 0232 324 10 00

Kent Koop Gıda Market Bostanlı

Adres    : Bostanlı / Uğur Mumcu Parkı içi No:33 Karşıyaka/ İzmir

Yönetici : Özcan Ayvaz

Tel           :  0232 337 23 03

Kent Koop Gıda Market Gondol

Adres      : 2035 Sokak No: 36 A Ahmet Taner Kışlalı Parkı İçi Karşıyaka

Yönetici  : Özcan Ayvaz 

Tel           : 0232 330 33 10Sayfa Görüntülenme :2712
Rezervasyon : 0232 324 10 00
Yönetici : Özgür Kayalı
https://youtu.be/7pmboQ8aiIo

Speciallerimiz

Adres : Mavişehir / Caher Dudayev Bulvarı / No: 33 / Karşıyaka / İzmir